Üniversiteler Mah. Bilkent Plaza A3 Blok No:2 06800 Çankaya/Ankara

İzmir IELTS Kursu

İzmir IELTS kursu yüz yüze ve online eğitim fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.  IELTS kurslarına katılarak IELTS sınavından daha yüksek bir puan alabilir ve akademik İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. IELTS, dünya üzerindeki birçok üniversitenin öğrencileri kabul ederken istediği bir sınavdır. Bu sınavdan yeterli puan alan öğrenciler üniversitelere daha kolay kabul alırlar. SAT Merkezi’nin hazırladığı özel IELTS kurslarına katılarak daha hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

İzmir Online IELTS Kursu

İzmir Online IELTS kurslarına katılarak eğitmenlerimizden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modeline ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldıran online eğitim modeliyle bulunduğunuz herhangi bir bölgeden eğitim alabilirsiniz. Online IELTS kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi arayarak eğitmenlerimizle detaylı olarak görüşebilirsiniz.

IELTS Kursu Fiyatları

İzmir merkezli kurs merkezimizdeki IELTS kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Yüz yüze eğitim ve online eğitim ücretleri farklılık göstermektedir. Aynı zamanda grup dersleri ve özel ders ücretleri de farklılık gösterir.

IELTS Kursları İletişim

IELTS sınavı kursları, IELTS sınavına hazırlık ve IELTS danışmanlığı daha prestijli bir üniversiteye yerleşebilir ve bazı kurumların istediği yeterliliği tamamlayabilirsiniz.. Danışmanlık firmamızla iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numaramızdan veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz.