Üniversiteler Mah. Bilkent Plaza A3 Blok No:2 06800 Çankaya/Ankara

SAT Sınavı Başvurusu

SAT sınavı başvurusu akademik takvimde 1 yıl süre içerisinde 6 kez yapılmaktadır. Öğrenciler bu sınava istedikleri kadar başvuru yapabilirler. Başvurular online ortamdan Collegeboard’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

SAT sınavına başvuru yaparken hata yapma riskinizi ortadan kaldırmak amacıyla danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Danışmanlarımız başvuru süresince sizlere yol göstererek sınav kaydınızı tam olarak oluşturmak için hazırdır. Firmamızla iletişime geçmek için sayfanın sonundaki iletişim formunu doldurabilirsiniz veya telefon üzerinden arayabilirsiniz.

SAT Sınavı Başvuru Koşulları

SAT sınavına Amerika’da üniversite okumak isteyen herkes SAT sınavına başvuru yapabilir. Başvuru yapan kişinin lise öğrencisi veya lise mezunu olması yeterlidir. SAT sınav sonucuna göre Türkiye’de bir üniversiteye yerleşmek için şartlar ve koşullara uyuyor olamalısınız.

SAT Sınavı Başvuru Danışmanlığı

SAT sınavına başvuru yaparken hata yapma ihtimalinizi ortadan kaldırmak için SAT merkezi olarak SAT sınavı başvuru danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Danışmanlık hizmetimizden faydalanarak SAT sınav kaydınızı hata yapmadan oluşturabilir ve Amerika’da bir üniversiteye yerleşirken yaşayabileceğiniz problemlerden kurtulabilirsiniz. Başvuru danışmanlığı ofisimizi ziyaret edebilir veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

SAT Merkezi İletişim

SAT sınavı kursları, SAT sınavına hazırlık ve SAT danışmanlığı ile Amerika’da daha prestijli bir üniversiteye yerleşebilirsiniz. Danışmanlık firmamızla iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numaramızdan veya mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.