Üniversiteler Mah. Bilkent Plaza A3 Blok No:2 06800 Çankaya/Ankara

SAT Sınavı Ankara

Ankara’da SAT Sınavı

Ankara’da SAT sınavına kayıt olarak yurtdışında eğitim hayatınızda bir adım daha atabilirsiniz. SAT sınavı online bir imtihandır, bu sınava dünyanın her yerden girebilirsiniz. SAT sınavına Ankara’dan girmek için bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sınava girmeden önce SAT kursu almak sizlere fayda sağlayabilir, çünkü sınav bilginiz ne kadar fazla olursa başarılı olma ihtimaliniz o kadar artar.

Danışmanlık ofisimizi ziyaret ederek Ankara’da SAT sınavı hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Yetkin eğitmenlerimizle tanışma sonrasında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını yanıtlandırabilirsiniz. Eğitmenlerimiz sınav sonucu başarılı olmanız için size yol gösterecektir, aynı zamanda öğrenmenizi kolaylaştırmak için sizlere birbirinden farklı yöntemler sunacaklar.

Ankara'da SAT Sınavı

Ankara SAT Kursu

Ankara’da SAT kursu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sınavın tüm bölümlerine sağlam bir şekilde hazır olmanızı sağlayarak en yüksek puanı elde etmenize katkı sağlayabiliriz. SAT kursu içerikleri aşağıda listelenmiştir.

  • SAT 1200 Paketi
  • SAT 1400 Paketi
  • SAT 1600 Paketi

SAT Sınavına Girmek için Gerekenler

  • SAT sınavına girmek için ülkenizdeki bir liseden mezun ya da son sınıf öğrencisi olmanız gerekmektedir.
  • Sınavda başarılı olmak için İngilizceye akıcı olarak hakim olmanız gerekmektedir.
  • SAT sınavı ücretini ödemelisiniz.

Ankara SAT Sınavı Ücretleri

Ankara ve çevresinde SAT sınavı kayıt ücreti $50’dir. Fakat Amerika Birleşik Devletleri dışından sınava girecek öğrenciler ek olarak $35 ücret ödemektedir. Sınav ücretleri yıllardan yıllara göre değişiklik göstermektedir. Ankara’da SAT sınavına kayıt olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ankara SAT Sınavı Danışmanlığı

Ankara’da SAT sınavına girerken kafanıza takılan birçok soru işareti olabilir. Bu soru işaretlerini ortadan kaldırmak için başvuru ve kayıt merkezimizi ziyaret ederek danışmanlarımızla bire bir görüşebilir ve istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Danışmanlarımız kayıt işlemlerinizi sağlar ve başvuru sırasında hata yapmamanızı engeller.

SAT Merkezi İletişim

SAT sınavı kursları, SAT sınavına hazırlık ve SAT danışmanlığı ile Amerika’da daha prestijli bir üniversiteye yerleşebilirsiniz. Danışmanlık firmamızla iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numaramızdan veya mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.