Üniversiteler Mah. Bilkent Plaza A3 Blok No:2 06800 Çankaya/Ankara

SAT Kursu

SAT kursu hazırlık programlarına katılmak Amerika’da üniversite okumak için gerekli olan SAT sınavına tam olarak hazır olmanızı sağlar. İngilizce açılımı Scholarship Aptitude Test olan SAT sınavına dünyanın farklı bölgelerinden öğrenciler katılır. SAT kursu eğitimi alarak diğer ülkelerden katılan öğrencileri eleyebilir ve daha iyi bir üniversiteye yerleşme fırsatına sahip olabilirsiniz. Başvuru ve kayıt merkezimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SAT Merkezi, kurslara katılmak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Sayfanın sonunda bulunan iletişim formumuzdan veya telefon numaramızdan iletişime geçebilir ve SAT kursu fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SAT Kursu Fiyatları

SAT kursu fiyatları saatlik 250₺’den başlamaktadır. Toplam kurs fiyatı eğitim alacağınız gereken süreye göre değişiklik göstermektedir. Eğitmenlerimiz İngilizce seviyenizi tespit etmek için sizlere SAT sınavı denemesi sunar ve ne kadar süre eğitim alacağınız belirlenir. Eğitim aldığınız süreye göre fiyat belirtilir ve kurs başlatılır.

Online SAT Kursları

Firma olarak SAT kurslarını online bir şekilde de sunuyoruz. Eğitmenlerimizle zoom üzerinden bağlantı kurarak SAT sınavı ile ilgili bilginizi genişletebilir ve sınav endişenizi ortadan kaldırabilirsiniz. Online SAT kursu için danışmanlık firmamızla iletişime geçerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehirlere Göre SAT Kursları

SAT Merkezi olarak farklı şehirlerde SAT kursları sunuyoruz. Kurs imkanı sunduğumuz şehirleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

SAT Merkezi İletişim

SAT sınavı kursları, SAT sınavına hazırlık ve SAT danışmanlığı ile Amerika’da daha prestijli bir üniversiteye yerleşebilirsiniz. Danışmanlık firmamızla iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numaramızdan veya mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.