Üniversiteler Mah. Bilkent Plaza A3 Blok No:2 06800 Çankaya/Ankara

TOEFL Kursu

TOEFL kursu yüz yüze ve online eğitim fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.  TOEFL kurslarına katılarak TOEFL sınavından daha yüksek bir puan alabilir ve akademik İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. TOEFL, dünya üzerindeki birçok üniversitenin öğrencileri kabul ederken istediği bir sınavdır. Bu sınavdan yeterli puan alan bireyler üniversitelere daha kolay kabul alırlar, aynı zamanda bazı kurumların istediği yeterlilikleri daha kolay karşılarlar. SAT Merkezi’nin hazırladığı özel TOEFL kurslarına katılarak daha hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Online TOEFL Kursu

Online TOEFL kursuna katılarak eğitmenlerimizden uzaktan eğitim alabilirsiniz. Yüz yüze eğitim modeline ihtiyaç duyulmasını ortadan kaldıran online eğitim modeliyle bulunduğunuz herhangi bir bölgeden eğitim alabilirsiniz. Online TOEFL kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi arayarak eğitmenlerimizle detaylı olarak görüşebilirsiniz.

TOEFL Kursu Fiyatları

TOEFL kursu fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Yüz yüze eğitim ve online eğitim ücretleri farklılık göstermektedir. Aynı zamanda grup dersleri ve özel ders ücretleri de farklılık gösterir.

Şehirlere Göre TOEFL Kursları

Firma olarak farklı şehirlerde TOEFL kursları sunuyoruz. Kurs imkanı sunduğumuz şehirleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

  • Ankara TOEFL Kursu
  • İstanbul TOEFL Kursu
  • İzmir TOEFL Kursu

TOEFL Kursları İletişim

TOEFL sınavı kursları, TOEFL sınavına hazırlık ve TOEFL danışmanlığı daha prestijli bir üniversiteye yerleşebilir ve bazı kurumların istediği yeterliliği tamamlayabilirsiniz.. Danışmanlık firmamızla iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numaramızdan veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz.